Księgowość

Zobacz nasze biuro rachunkowe

Petra24 zwycięzca Nasze Dobre Lubuskie

księgowośćProwadzenie własnej działalności gospodarczej wcale nie jest taką łatwą sprawą jak mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka. Przede wszystkim właściciel każdej firmy musi znać się praktycznie na wszystkim – aby móc efektywnie nadzorować pracę swoich podwładnych, musi znać się na niej i wiedzieć dokładnie, w jaki sposób powinni ją wykonywać. Oprócz tego niezbędna jest także wiedza merytoryczna w zakresie produkowanych towarów lub też świadczonych usług.

Jeżeli firma rozwija się prawidłowo i pozyskuje coraz więcej zleceń, najczęściej dochodzi do tego jeszcze konieczność prowadzenia księgowości takiej firmy. Ta kwestia jednak często wykracza poza kompetencje osób, które nie ukończyły stosownych studiów i kursów. Księgowość bywa naprawdę trudna – szczególnie wtedy, kiedy mamy do czynienia z naprawdę dużą firmą, zatrudniającą wiele osób i podpisującą wiele kontraktów. Zwykle zatem właściciele takich przedsiębiorstw decydują się na zatrudnienie księgowego lub zlecenie prowadzenia księgowości zewnętrznemu biuru rachunkowemu, takiemu jak nasze.

Dzięki takiemu rozwiązaniu można mieć pewność, że księgowość prowadzona jest na naprawdę najwyższym poziomie, a koniec roku nie przyniesie żadnych niemiłych niespodzianek. Księgowy powinien zająć się wszystkimi finansami firmy i prowadzić je tak, aby pokrywały się z wystawianymi i otrzymywanymi fakturami lub rachunkami. Koniec roku to zwykle także konieczność wypełnienia zeznania podatkowego. W przypadku dużych firm formularze te często bywają skomplikowane, dlatego pomoc księgowego na pewno się przyda.

Nasz program online do księgowości wykona większość rzeczy automatycznie, dzięki czemu nie trzeba się martwić obliczeniami i raportami. Dedykowany jest dla małych i średnich przedsiębiorców, którzy nie muszą jeszcze prowadzić pełnej księgowości, zatrudniając księgowego.

Dzięki ograniczeniu kosztów osobowych, księgowośc prowadzona za pomocą programu od Petra24 to bardzo atrakcyjne i efektywne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy.Petra Sp. z o.o.

Pl. Matejki 20/2
65-056 Zielona Góra
tel +48 68 470 96 16

Google+

Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.

Regulamin śwadczenia usług za pomocą strony www.petra24.pl