Księgowość

Zobacz nasze biuro rachunkowe

Petra24 zwycięzca Nasze Dobre Lubuskie

faktury onlineCzęsto osoby prowadzące własną działalność gospodarczą mają problem z wystawianiem faktur VAT. Dzieje się tak zazwyczaj nie w przypadku dużych firm, które na co dzień operują tego typu dokumentami, ale raczej osób uprawiających wolne zawody, które postanowiły zalegalizować swoją działalność. W większości przypadków prowadzenie działalności gospodarczej jest o wiele bardziej opłacalne niż zawieranie ze zleceniodawcami umów o dzieło czy też umów zlecenie.

W takich przypadkach pewna wiedza finansowa oraz z zakresu rachunkowości na pewno się przydaje. Niestety nie każdy ją posiada, dlatego często wystawienie faktury VAT okazuje się zbyt trudne. Wówczas bardzo pomocne mogą być strony typu faktury online.

Dzięki takim witrynom jak nasza, istnieje możliwość automatycznego wygenerowania przez program faktury VAT. Standardem jest, że zwykle wystarczy tylko wykupić abonament lub wnieść niewielką jednorazową opłatę i dzięki temu można bez ograniczeń korzystać z programu generującego faktury VAT. Jego obsługa jest niezwykle prosta i intuicyjna, wymaga bowiem jedynie wpisania właściwych informacji w odpowiednie części formularza.

Program prowadzi użytkownika krok po kroku przez cały proces uzupełniania tych informacji, a następnie automatycznie generuje fakturę VAT. Takie faktury online to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla tych osób, które nie wiedzą, jak wystawić faktury. Z programu korzysta także wiele osób, które po prostu nie mają na to czasu – wystarczy uzupełnić kilka informacji, a bez większego wysiłku otrzymuje się gotową fakturę.Petra Sp. z o.o.

Pl. Matejki 20/2
65-056 Zielona Góra
tel +48 68 470 96 16

Google+

Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.

Regulamin śwadczenia usług za pomocą strony www.petra24.pl