Księgowość

Zobacz nasze biuro rachunkowe

Petra24.pl zdobyła tytuł "Nasze Dobre Lubuskie"

2011-12-08 14:56

Ogłoszenie wyników odbyło się w środę, 7 grudnia w Karczmie Taberskiej w Janowcu. Tłumnie stawili się przedstawiciele firm startujących w plebiscycie „Nasze Dobre Lubuskie”, już po raz czwarty organizowanym przez „GL”. Uczestników było przeszło pięćdziesięciu, ale tylko dziesięć firm mogło otrzymać statuetki i prestiżowy tytuł. Jedną z nich została Petra: - Zwróćcie, Państwo uwagę na tę firmę – rekomendował Ryszard Wtorkowski, prezes LUG Light Factory i kanclerz Loży Lubuskiej BCC.

Nagroda Nasze Dobre Lubuskie

Startowaliśmy z naszą usługą księgowości dla firm, opartą o autorskie oprogramowanie Petra24.pl. W naszej kategorii dostaliśmy najwięcej punktów, a to oznacza, że wartość usługi docenili wszyscy członkowie kapituły. Emocje były olbrzymie: - Nie powiedziałem nawet połowy tego, co na wszelki wypadek układałem sobie w głowie, jadąc tutaj. - wyznał promieniejący prezes Dariusz Żurek, wróciwszy z wymarzoną statuetką. Radość zapanowała w firmie, bo cały zespół został doceniony: - Nie osiągnęlibyśmy tego bez fantastycznych ludzi, z którymi współpracuję – mówił D. Żurek.

Nagrodzona usługa księgowości Petra24.pl pozwala zmniejszyć, korzystającym z niej firmom, nawet przeszło o połowę koszty z tytułu rachunkowości i oprogramowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz opisem programu. Polecamy też pełną relację z gali plebiscytu.

Nasze Dobre Lubuskie


Aktualności

Księgowość on-line

do 30 dokumentów księgowych

10,00 Zobacz szczegóły


Petra Sp. z o.o.

Pl. Matejki 20/2
65-056 Zielona Góra
tel +48 68 470 96 16

Google+

Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.

Regulamin śwadczenia usług za pomocą strony www.petra24.pl