Księgowość

Zobacz nasze biuro rachunkowe

Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej Petra24.pl. Zobaczcie, Państwo, sami i przekonajcie się, jak prosta i intuicyjna może być księgowość, kiedy inteligentny program wykonuje skomplikowane operacje za Was.

Praca z wersją demo umożliwia zapoznanie się z wyglądem, funkcjonalnościami oraz sposobem poruszania się w programie. Pozwala sprawdzić, jak działa Podręczny System Pomocy - PSP oraz Inteligentny System Wyszukiwania - ISW.  Zobacz, jak zainstalować Petra 24.pl.

Wersja demonstracyjna pozwala także na natychmiastową rejestrację Państwa firmy poprzez wybranie w polu Firma opcji "Rejestracja nowej firmy". Rejestracja firmy, jest niezobowiązująca. Po jej dokonaniu mają Państwo co najmniej 30 dni (do końca następnego miesiąca kalendarzowego) na sprawdzenie funkcjonalności programu.

Pobierz

Aby zarejestrować nową firmę, należy po uruchomieniu programu wybrać opcję "Rejestracja nowej firmy" i nacisąć przycisk "Zarejestruj".

Następnie należy wybrać interesujący Państwa zakres funkcjonalności programu oraz okres abonamentu (przypominamy, że przez co najmniej 30 dni - do końca następnego miesiąca kalendarzowego, nie płacą Państwo za usługę). Na następnych zakładkach znajdują się miejsca do wypełnienia podstawowych danych o firmie co pozwoli na dostosowanie programu do Państwa firmy.

 

Po udanej rejestracji dostaną Państwo jej potwierdzenie pocztą elektroniczną wraz z dodakowymi informacjami.

 

Zobacz także:

Aktualności

Księgowość on-line

do 30 dokumentów księgowych

10,00 Zobacz szczegóły


Petra Sp. z o.o.

Pl. Matejki 20/2
65-056 Zielona Góra
tel +48 68 470 96 16

Google+

Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.

Regulamin śwadczenia usług za pomocą strony www.petra24.pl