Księgowość

Zobacz nasze biuro rachunkowe

Petra24 zwycięzca Nasze Dobre Lubuskie

fakturowanieProwadzenie księgowości każdej, nawet najmniejszej firmy, często bywa bardzo uciążliwe i czasochłonne. Jeżeli dodać do tego wymaganie w postaci posiadania odpowiedniej specjalistycznej wiedzy z zakresu finansów i rachunkowości, często okazuje się, że samodzielnie prowadzenie księgowości przedsiębiorstwa jest ponad siły właścicieli takiej firmy.

Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm decyduje się na zlecenie prowadzenia księgowości profesjonalistom. Coraz częściej zleca się im także wykonywanie jedynie poszczególnych czynności – na przykład fakturowanie, czyli masowe wystawianie faktur. Jeżeli przedsiębiorstwo prowadzi naprawdę szerokie kontakty handlowe, równocześnie podpisuje wiele umów oraz musi wystawić wiele faktur i rachunków, istnieje możliwość pogubienia się w tym chaosie. Wówczas zleca się wystawianie faktur i rachunków jednej z osób pracujących w firmie lub też jakiemuś zewnętrznemu podmiotowi – może to być na przykład profesjonalne biuro rachunkowe Petra24, które prowadzi księgowość wielu firm na podstawie umów partnerskich.

Takie fakturowanie to dość prosta, ale bardzo nużąca praca, dlatego zwykle właściciele przedsiębiorstw nie chcą wykonywać jej samodzielnie. Zlecenie wystawiania faktur profesjonalnemu podmiotowi jest o wiele łatwiejsze – zwykle biura rachunkowe dysponują programami, które znacząco ułatwiają ten proces. W dobie internetu takie rozwiązania odchodzą jednak w niepamięć. Nowa usługa biura księgowego online, programu do prowadzenia księgowości firmy Petra24, pozwala wykonywać tę i wiele innych czynności całkowicie automatycznie. W takich przypadkach wystarczy właściwie jedynie wpisać konkretne dane w odpowiednie rubryki formularza, a następnie już cieszyć się gotową fakturą.Petra Sp. z o.o.

Pl. Matejki 20/2
65-056 Zielona Góra
tel +48 68 470 96 16

Google+

Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.

Regulamin śwadczenia usług za pomocą strony www.petra24.pl