Księgowość

Zobacz nasze biuro rachunkowe

Wystawianie faktur

Analogicznie wystawia się pozostałe dokumenty sprzedaży, na początku wybierając właściwy typ dokumentu.

 

Zarządzanie kontrahentami

Na podstawie Katalogu kontrahentów zaprezentowane zostały uniwersalne mechanizmy i narzędzia, tj. wyszukiwanie, zaznaczanie, poprawianie, poprawianie grupowe itp.

 

Wystawianie korekty dokumentu sprzedaży

Podobnie jak w przypadku wystawiania dokumentów sprzedaży, przykład opiera się na najczęściej występującym przypadku, tj. korekta faktury sprzedaży.
Analogicznie wystawia się korekty pozostałych dokumentów sprzedaży.

 

Wprowadzanie i zmiana danych firmowych

Zmiana nazwy, adresu, numeru konta bankowego, drukowanego na fakturach czy rachunkach, wybór właściwego urzędu skarbowego z dostępnego spisu - zobacz jak to zrobić.
To wszystko z zapamiętaniem daty zmiany, dzięki czemu na dokumentach sprzed zmiany będą widoczne wówczas obowiązujące dane.

Sprawdzanie statusu platformy

W Petra24.pl wiele operacji dzieje się "w tle", jednak zdarza się, że coś nie zadziała prawidłowo np. przez zerwanie połączenia z Internetem w trakcie pracy...
Statusu platformy to funkcja, dzięki której użytkownicy Petra24.pl mogą sprawdzać połączenie z serwerem, ściągać aktualizacje, sprawdzać dane do wysłania lub pobrania z serwera - zapewnienia pracę na zawsze aktualnych danych.

 

 Petra Sp. z o.o.

Pl. Matejki 20/2
65-056 Zielona Góra
tel +48 68 470 96 16

Google+

Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.

Regulamin śwadczenia usług za pomocą strony www.petra24.pl