Księgowość

Zobacz nasze biuro rachunkowe

Petra24 zwycięzca Nasze Dobre Lubuskie

biuro rachunkowe onlineZ racji zbliżającego się końca roku kalendarzowego oraz konieczności rozliczenia w najbliższym czasie zeznania podatkowego, wiele firm oraz osób prywatnych potrzebuje porady księgowego. Nie zawsze dokładnie wiemy, w jaki sposób zgodnie z prawem rozliczyć wszystkie nasze dochody, dlatego pomoc kogoś, kto zna się na tych sprawach, często bywa nieoceniona.

Najmniejszego problemu nie mają jedynie ci, którzy pracują w jednym zakładzie i są tam zatrudnieni na umowę o pracę, co jednak ze wszystkimi osobami, które pracują w różnych miejscach na umowy zlecenie czy też umowy o dzieło, bądź z samymi pracodawcami? Coraz więcej wolnych strzelców posiada dochody pochodzące z tak wielu różnych źródeł, że w prowadzeniu ich działalności pomóc może jedynie biuro rachunkowe online. To chyba najwygodniejszy, a zarazem na pewno najszybszy sposób na uzyskanie potrzebnej pomocy przy prowadzeniu rozliczeń w zeznaniach podatkowych.

Korzystanie z biura rachunkowego przez internet – to dużo bardziej wygodne zarówno dla pracodawców jak i ich księgowych. Dzięki prowadzeniu biura rachunkowego w formule online księgowy może naprawdę sporo zyskać – zwykle takie usługi są nieco tańsze niż rozmowa z księgowym w jego stacjonarnym biurze, dlatego na pewno wiele osób chętnie skorzysta z internetowej porady.

Wielu naszych klientów docenia pomysł na biuro rachunkowe online, twierdząc że to naprawdę świetna inicjatywa, która pomaga im w codziennym życiu i prowadzeniu dzialalności. Dzięki niej na pewno więcej osób wypełni w prawidłowy sposób swoje zeznania podatkowe, co sprawi, że po pierwsze nie będą mieć kłopotów z prawem, po drugie zaś odejmą pracy pracownikom urzędów skarbowych, którzy w przypadku kontroli nie znajdą najmniejszej skazy na rachunkach firmy.Petra Sp. z o.o.

Pl. Matejki 20/2
65-056 Zielona Góra
tel +48 68 470 96 16

Google+

Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.

Regulamin śwadczenia usług za pomocą strony www.petra24.pl