Księgowość

Zobacz nasze biuro rachunkowe

Kopiowanie kontrahentów Wygodny i nowoczesny interfejs pozwala na szybką pracę z programem. Nie ma potrzeby wpisywania tych samych danych kilkukrotnie. Podobną do poprzedniej pozycję dodacie, Państwo, jednym ruchem.
Po prostu – kopiuj!

 

Zobacz film »
 

WyszukiwarkaNie trzeba za dużo klikać, żeby znaleźć potrzebne informacje. Na każdym ekranie, w dowolnym miejscu programu dostępna jest zaawansowana wyszukiwarka. Wystarczy zacząć wpisywać poszukiwane słowo lub jego fragment, a na ekranie wyświetlą się wszystkie zapisy, które zawierają wpisany tekst.

Zobacz film »
 

 

Kontrahenci zaznaczeniCzasem dla kilku klientów trzeba wpisać takie same dane. Na przykład: identyczną adnotację w polu Uwagi. Ta wiadomość ucieszy tych z Państwa, których irytuje konieczność otwierania każdej pozycji z osobna i żmudnego wpisywania w każdej z nich tego samego. Wystarczy zaznaczyć wybrane wiersze, kilka kliknięć – i gotowe!

Wybór zdarzenia gospodarczego

 

 

Prowadzenie księgowości nigdy nie było prostsze. Nie musicie zatrudniać księgowej/księgowego. Program nie wymaga znajomości przepisów, ani orientowania się w zawiłych procedurach. Jak to działa? Bierzecie Państwo fakturę za zakup paliwa. Wybieracie pozycję "Samochód", z niej zdarzenie "Zakup paliwa do samochodu". Wprowadzacie kwotę, datę i numer faktury i... to wszystko.
My zajmujemy się księgowaniem!

 

Zdarzenia gospodarcze - zakup paliwa Wiele informacji jest na stałe zapisane w programie, np. opisy samochodów firmy. Dzięki temu wyświetlane okienko odpytuje tylko o te dane, które są zmienne i dotyczą danego zdarzenia - daty, kwoty. Wprowadzając zakup paliwa, wybieramy samochód, a na ekranie domyślnie pojawia się rodzaj paliwa dla tego właśnie pojazdu. Wpiszecie tylko wartość netto lub brutto, a resztę system wyliczy sam. Wszystko po to, aby usprawnić pracę z programem i skrócić jej czas. 


 

Zdarzenie gospodarcze -zakup paliwaJeżeli na dokumencie wystąpi kilka różnych zdarzeń, możecie dodać ich dowolną ilość. Nie ma znaczenia że usługa serwisowa księguje się inaczej niż paliwo – to my się tym zajmujemy. Kwota brutto na dokumencie zgadza się z tym, co jest w programie?
Reszta należy do nas!Okno edycyjneCzasami możecie się, Państwo zastanawiać: "Po co wprowadzać rodzaj paliwa..." Na to i inne pytania odpowie system pomocy podręcznej. Wystarczy najechać na ikonkę z symbolem "i"!Petra Sp. z o.o.

Pl. Matejki 20/2
65-056 Zielona Góra
tel +48 68 470 96 16

Google+

Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.

Regulamin śwadczenia usług za pomocą strony www.petra24.pl